Поводом краја полугодишта ученици млађих разреда су извели новогодишњу приредбу за сву нашу децу у млађим разредима 30. децембра 2011. године у Соколском дому.

Приредбу за новогодишње празнике и за крај првог полугодишта су припремиле професори разредне наставе Весна Крстић, Драгана Јоксић, Емилија Јовановић и Нада Влаховић и она је протекла у врло доброј организацији, веселом духу и сјајном расположењу.

Учесници приредбе су извели позоришну представу-глумачки део, у оквиру музичког дела представљена је тамбурашка секција и фолкорна секција наше школе и играчки део су чиниле мале балерине са дивном плесном тачком.

Посета је била изнад очекивања, око 200 наших ученика је присуствовало догађају у Соколском дому а све је пропратила и телевизија МАГ.

Фотографије можете погледати овде