Извештаји о одржаним општинским такмичењима из географије, физике, српског језика, математике и хемије, страних језика, билогије, географије, историје, ТИО ...

Претходне 2 недеље одржана су општинска такмичења из следећих предмета:

• географија - 25.фебруара у Првој обреновачкој основној школи
  • физика - 26.фебруара у ОШ "Јефимија"
  • српски језик-03.марта у ОШ "Посавски партизани"
  • хемија-03.марта у ОШ "14.Октобар",Барич
  • математика-04.марта у ОШ "Јован Јовановић Змај"
  • страни језици - 10. март
  • биологија - 10. март
  • географија - 11. март
  • историја - 17. март
  • ТИО - 18. март

Ученици наше школе су заједно са наставницима постигли изузетно запажене резултате.

На такмичењу из географије ученица Марина Антељевић-8.разред(професор Ксенија Стевановић) освојила прво место и обезбедила пласман на градско такмичење. Ученице Миња Анђелкоски, Јована Бабић и Тијана Милошевић-7.разред( професор Марија Драгићевић) освојиле 1, 4. и 6. место на општини.

Такмичењу из физике нису присуствовали ученици наше школе.

На такмичењу из српског језика Филип Матић, 6. разред (професор Гордана Михајловић) освојио друго место и обезбедио пласман на градско такмичење.

Такмичење из хемије је било изузетно успешно.Оба наша ученика су обезбедила пласман на градско такмичење. Коста Марошанин, 8. разред (професор Маријана Новитовић) освојио прво место и Теодора Миленковић, 7. разред (професор Маријана Новитовић) такође освојила прво место на општини.

Такмичење из математике је имало највише учесника из наше школе. Лазар Крачуновић , пети разред, Проф. Мат. М. Стублинчевић освојио је прву награду и пласман на  Градско такмичење. Кристина Ђорђевић и Никола Миленковић, ученици петог разреда, проф. Мат. М.Стублинчевић, освојили трећу награду. Лазар Станаревић, ученик четвртог разреда, учитељица Емилија Јовановић, освојио је другу награду.

Енглески језик, Урош Павловић, ученик осмог разреда, наставник Љиљана Станаревић, прво место и пласман на Градско такмичење.

Руски језик, Марина Антељевић, осми разред,  професор  Весна Лежаић, прво место и пласман  на Градско такмичење. Николина Јагодић, осми разред, проф. В. Лежаић, друго место и пласман на Градско такмичење. Душица Вукосављевић, осми разред, проф. В.Лежаић, треће место и пласман на Градско такмичење.

Биологија, Ана Миловановић  и  Лара Поповић, пети разред, наставница Зора Стошић, трећа  места. Филип Матић, шести разред, наст. З.Стошић, треће место. Јован Ранчић, осми разред, наст. З. Стошић, треће место.

Географија, Марина Антељевић, осми разред, проф. Ксенија Стевановић најбоље пласирана са општине на Градском такмичењу.

Историја, Ивана Стевановић,  седми раз. проф. Данијела Малешић, прво место и пласман за даље такмичење. Тамара Ђокић, седми раз. проф. Данијела Малешић,  друго место и пласман за даље такмичење. Миодраг Мишковић, седми раз. проф. Данијела Малешић,  друго  место и  пласман за даље такмичење. Урош Зековић, осми  раз. проф. Данијела Малешић,  прво место и пласман за даље такмичење.

ТИО - Аутомоделарство : Душан  Тодоровић, шести разред, друго место, Вукашин Шутоња, шести разред, треће место. Информатика у функцији технике и технологије : Павле Прелић, шести разред, друго место. Ракетно моделарство : Јован Стојковић, шести разред, прво место, Вања Филиповац, шести разред, друго место.