Поводом почетка уписа будућих првака 1. априла 2012. године, организовали смо пријем једне групе предшколаца код деце и учитељица 4.разреда, које следеће године преузимају прваке.

Група од око 30 малишана из Предшколске установе ''Перка Вићентијевић'' је са својим васпитачицама била гост ученицима четвртог разреда наше школе и њиховим учитељицама Драгани Јоксић, Емилији Јовановић и Весни Крстић.

Пријем је трајао један школски час а састојао се од позоришне еколошке представе ученика Драгане Јоксић, преко цртања и стварања честитки и поклона за будуће прваке у сарадњи са ученицима Емилије Јовановић до гледања цртаћа и послужења соком и бомбонама у мултимедијалној учионици са ученицима Весне Крстић. Деца и васпитачи су били одушевљени и рекли су да ће већина први разред уписати управо у Првој обреновачкој основној школи.

Фотографије са овог догађаја можете погледати овде.