Povodom Dana prosvetnih radnika i Svetskog dana jezika u našoj školi se 08. novembra održala pozorišna predstava učenika starijih razreda.

Prisustvo pozorišnoj predstavi uveličali su ostali učenici naše škole kao i nastavnici a sve je snimala i televizija MAG.

Organizatori  te priredbe bile su nastavnice engleskog  jezika Željana Rogljić i nastavnica srpskog jezika  Nela Leković. Priredba se sastojala iz dva dela jednog na našem jeziku, koji je podrazumevao aforizme i detalje iz školskog života i dela na engleskom jeziku koji je sadržao pozorišni deo i jedni brzalicu- brojalicu kao zabavni deo predstave.

Prisutni su svojim smehom i gromoglasnim aplauzom na najbolji način nagradili nastavnike i učenike učesnike priredbe.

Fotografije sa ovog događaja možete pogledati ovde.