У нашој школи 20. новембра су били гости професори предавачи и директор школе за музичке таленте из Ћуприје.

Та школа је једина на територији Републике Србије која има интернат за децу музичке таленте који долазе у њу из свих крајева наше земље.Били су и наши гости и током тог дана су тестирали музичко образовање и таленат свих ученика млађих разреда од 1-4.Најбољу децу позваће поново на тестирање и уколико њихови родитељи пристану најбоље од најбољих ће позвати да похађају њихову надалеко чувену школу.У тој школи деца поред музичког образовања добијају и опште школско образовање као у редовним школама.

Најбоље одељење са највише талената, похваљено од стране колега из музичке школе из Ћуприје било је 3-2 учитељице Марије Грујић.

Фотографије са овог догађаја можете погледати овде.