ucenik generacije 2017

ЈЕРЕМИЋ АНДРИЈАНА

ученица 8/1 одељења, одељењски старешина Јасмина Трнинић.

Андријана се изузетним успесима у учењу истицала од млађих разреда основне школе. Осим значајних резултата на такмичењима, Андријана је ученица коју ћемо памтити као веома лепо васпитану, спремну на дружење и помоћ другарима.

У четвртом разреду освојила је друго место на општинском такмичењу из математике. У шестом разреду похвала на IX дописној математичкој олимпијади“ Архимедес“. У седмом разреду друго место на општинском такмичењу из физике, прво место на општинском и треће место на градском такмичењу из хемије. У осмом разреду друго место на општинском такмичењу из историје, друго место на општинском и градском такмичењу из хемије, треће место и прва награда на републичком такмичењу из хемије.

Андријана је од септембра ученик Гимназије у Обреновцу, и желимо јој пуно успеха у даљем образовању!