Наша школа је организовала хуманитарну изложбу под називом „Сликом до осмеха“. Поменута хуманитарна акција трајала је два дана 4. и 5. јуна 2019. године у просторијама свечане сале Прве обреновачке основне школе. Овај догађај је гест наших ученика и наставника који су издвојили време да ова акција буде добро организована. Циљ ове изложбе је био да помогнемо нашој бившој ученици Кристини Гајић, као и нашој садашњој ученици Јелени Спасић. Веома нам је драго што смо успели да одржимо ову изложбу и што смо остварили постављене циљеве. Сваки предмет намењен за продају је био ручно израђен од стране наших марљивих ђака који су уложили труд и рад како би помогли својим другарицама. Овом манифестацијом позивамо све који су у могућности да помогну деци којој је помоћ стварно потребна јер „наше мало, некоме је све“! Ми настављамо да будемо креативни и спремни да покренемо колико је год потребно оваквих акција. Леп је осећај када помогнеш и зато хајде сви да БУДЕМО ХУМАНИ!

Фотографије изложбе можете погледати овде.