У периоду од 7.10.до 11. 10. 2019. у нашој школи су реализоване активности везане за Дечју недељу чији је слоган ове године биоДа дете свако право ужива лако.

Ученици су приказали своју спретност и брзину на полигону спретности, а у оквиру спортског дана. Гледали су Барокну бајку (спој концерта уметничке музике и драмских елемената сличних позоришту) , на продајно- изложбеном вашару су представили своје креативне радове.Прваци су посетили салаш "Стремен", а ученици II-2 одељења су били специјални гости Пољопривредно-хемијске школе у Обреновцу.

Најмасовнији је био маскенбал. Весела колона деце је измамила осмехе на лицима наших суграђана. Заједно са Одредом извиђача "Звездан Недљковић" наши ученици су садили брезе у школском дворишту. Учествовалису и на ликовном и литерарном конкурсу Мојеправо. Најбољи радови биће награђени. Чланови литерарне секције су своје радове читали у Клубу пензионера "Обреновац" у оквиру Дечје недеље, а и акције "Дани солидарности са старијима".

И ове школске године Дечја недеља је успешно реализована

Фотографије можете погледати овде.