Прва обреновачка основна школа је као и претходне и ове године сакупљала новогодишње пакетиће за децу без родитељског старања и активно се укључила у акцију доделе пакетића која је одржана 24. децембра 2011. године у Спортско културном центру Обреновац. Велики број прикупљених пакетића говори о хуманом карактеру ученика наше школе и велика захвалност њима и њиховим родитељима.

Ученици млађих разреда наше школе су под вођством професора разредне наставе Весне Крстић, Драгане Јоксић, Емилије Јовановић и Наде Влаховић одржали 30 - минутну приредбу за децу којој је Нова година, прикупљени пакетићи и њихова подела један од ретких тренутака да буду срећни и задовољни у својим животима. Приредба се састојала од музичког дела којег су чиниле тамбурашка секција наше школе и плесна група малих балерина, глумачког дела-позоришне новогодишње представе млађих разреда наше школе и фолклорних игара ученика који играју у нашој фолклорној секцији. Све је протекло у добром, веселом духу и сјајно је било организовано. Након тога приступило се дељењу пакетића тој деци.

Фотографије можете погледати овде