У суботу и недељу, 03. и 04. децембра 2011. године је у Првој обреновачкој основној школи одржан семинар у оквиру пројекта ДИЛС а под називом "Мотивација за учење и психолошки принципи учења".

Семинар је одржан за колеге наше школе и био је бесплатан, а свако од колега је добио 16 сати нових знања и усавршавања у оквиру своје професије. Укупно је било 30 колега, 28 из Прве обреновачке основне школе и по један из ОШ "Јефимија" и ОШ "Јован Јовановић Змај".

Нова знања стечена на овом скупу сигурно ће колегама који су присуствовали помоћи у бољем сагледавању мотивације и психолошког утицаја на ученике, како им то поспешити и како кроз неки квалитетнији однос извући максимум њихових знања и умења.

Семинар је прошао у ведром духу и расположењу уз пригодно освежење и храну које је обезбедила наша школа, а велики допринос дао ресторан "Синатра".

Фотографије са семинара можете погледати овде.