Дечја недеља чији је мото: „Градимо мостове међу генерацијама - За радост сваког детета “ обележена је различитим активностима ( осликавање школског дворишта, спортски дан, маскенбал, продајни вашар, изложба литерарних и ликовних радова).
У школској библиотеци одржан је књижевни сусрет са познатим дечјим песником и писцем Радиславом Јовићем. Том приликом ученицима су уручене награде за постигнуте резултате.

На литерарном конкурсу награђени ученици су: Дане Маринковић IV1 ,Мина Јовановић IV2, Ена Стублинчевић IV1, Ангелина Пејић II1, Вук Јагодић IV1, Новак Цветковић IV3, Петар Мамлић IV1.

На ликовном конкурсу награђени ученици су: Кристина Рашић IV2, Милица Јовановић IV2, Ена Стублинчевић IV1, Олга Вуковић IV1, Виолета Крстић II1, Уна Пуалић IV1, Огњен Милосављевић V2, Софија Димитријевић V3,Сташа Величковић VI1.

Честитамо свим ученицима, њиховим родитељима и колегама.

Радове са Литерарног конкурса можете погледати овде. Фотографије са Дечје недеље можете погледати овде.