Чланови ученичка задруга наше школе су 27. и 28. маја 2012. године учествовала на републичкој смотри ученичких задруга Србије која је одржана у Српском Милетићу, општина Оџаци. Ученичку задругу су представљали ученици Ивана Стефановић, Исидор Којић и Ђорђе Петровиђ, ментор Зоран Матић и педагошки руководилац ученичке задруге Сања Чолић. Смотри су такође присуствовали диредтор школе Бранко Белић и помоћник директора Александра Нешковић.

На смотри су учествовале основне, средње и специјалне шкиле из Србије.

Ми смо се представили изложбом радова чланова наше задруге. На изложби смо изложили разноврсне радове, неке по којима је наша задруга већ од раније позната (честитке) на оваквим смотрама, а и нове које смо по први пут приказали.

За поствку изложбе и разноврсност радова смо добили признање Савеза ученичких Задруга Србије.

Ученици Исидор Којић и Ђорђе Петровић радили су практичан рад и такође добили признање за тај рад.